Imprezy okolicznościowe

Resort Mielenko

Kameralna sala na terenie Resortu stworzona z myślą o Waszych potrzebach dotyczących organizacji imprez okolicznościowych w gronie rodziny, spotkań klasowych i firmowych, szkoleń, pokazów czy zwykłych pogaduszek:)

Sala posiada wyjście na taras,  toaletę, klimatyczny wystrój i może pomieścić 30 osób

Resort przyjęcia

Nastrojowe, kameralne imprezy okolicznościowe z pysznym domowym jedzeniem to nasza specjalność. Oszczędzając czas i pieniądze oraz unikając stresu i wysiłku związanego z organizacją imprezy w domu możecie śmiało zrobić u nas:

  • chrzciny
  • komunię
  • urodziny, imieniny
  • rocznicę ślubu
  • spotkanie z pracownikami
  • przyjęcie wigilijne/wielkanocne i wiele innych.

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy gotową ofertę z menu, ale dostosujemy się do wszelkich życzeń indywidualnych – nasi klienci wiedzą, że nie ma u nas sztywnych reguł i można (prawie) wszystko.

Proponujemy Wam:

  1. Obiad dwudaniowy (zupa do wyboru, trzy rodzaje mięsa, dodatki, surówki, kompot, woda) oraz ciasta i owoce plus kawa i herbata – przyjęcie trwa 3 godziny, rodzaje dań ustalamy z Państwem, osobna kelnerka do obsługi przyjęcia.
  2.  
  3. Obiad dwudaniowy oraz zimne zakąski  –  możliwość wybrania innych zimnych zakąsek, osobna kelnerka do obsługi przyjęcia. 

Zapewniamy świeżo przygotowane, domowe jedzenie, fajny nastrój i dostosowanie się do Waszych potrzeb. Te chrzciny, urodzin, czy jubileusz znajomi i rodzina będą długo wspominać!

Resort  szkolenia firmowe

Organizujemy nie tylko imprezy okolicznościowe. Zapraszamy firmy małe i duże do zorganizowania u nas szkolenia, pokazu, prezentacji czy spotkania biznesowego. Proponujemy wynajem sali na godziny razem ze stołami i krzesłami, możemy też zapewnić kawę, herbatę, zimne napoje, ciasto, tace z kanapkami czy szerszy catering- w zależności od potrzeb. Spokojne otoczenie, miejsca parkingowe i pełna obsługa – wszystko czego potrzebuje Wasza firma!

Zainteresowanych wynajęciem sali  na imprezy okolicznościowe lub na szkolenie prosimy o kontakt:

Tel. 794 353 313