Przestrzeń Celebracji 

To idealne miejsce dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych, integracyjnych i okolicznościowych.

Położony zdala od zgiełku miasta obiekt, zapewnia spokój, ciszę i kameralność spotkania. Z pewnością każdy uczestnik poczuje się tu jak w oazie, co pozwoli mu odpocząć od codziennego pośpiechu. 

Zarówno organizacja mniejszych spotkań biznesowych, jak i większych imprez okolicznościowych nie sprawi tutaj żadnego problemu. 

Zespół Resortu cechuje się dużą elastycznością i potrafi dostosować się do każdego wymagania, niezależnie od wielkości budżetu, czy niespodziewanych zdarzeń. 

Resort przyjęcia

Dbamy o każdy szczegół, aby wszystkie imprezy były niezapomniane i zadowoliły nawet najbardziej wymagających Gości. Do Państwa dyspozycji posiadamy dwie klimatyzowane sale z wyjściem na taras. 

Możecie z Nami wyprawić: 

  • chrzciny
  • komunię
  • urodziny, imieniny
  • rocznicę ślubu
  • spotkanie z pracownikami
  • przyjęcie wigilijne/wielkanocne i wiele innych.

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy gotową ofertę z menu, ale dostosujemy się do wszelkich życzeń indywidualnych – nasi Goście wiedzą, że nie ma u nas sztywnych reguł i można (prawie) wszystko.

Proponujemy Wam:

  1. Obiad dwudaniowy (zupa do wyboru: trzy rodzaje mięsa, dodatki, surówki) oraz słodki stół plus kawa i herbata
  2. Obiad dwudaniowy oraz zimne zakąski  

Zapewniamy świeżo przygotowane, domowe jedzenie, dobry nastrój i dostosowanie się do Waszych potrzeb. Te chrzciny, urodzin, czy jubileusz znajomi i rodzina będą długo wspominać!

 

Resort  szkolenia firmowe

Organizujemy nie tylko imprezy okolicznościowe. Zapraszamy firmy małe i duże do zorganizowania u nas szkolenia, pokazu, prezentacji czy spotkania biznesowego. Proponujemy wynajem sali na godziny razem ze stołami i krzesłami, możemy też zapewnić kawę, herbatę, zimne napoje, ciasto, tace z kanapkami czy szerszy catering- w zależności od potrzeb. Spokojne otoczenie, miejsca parkingowe i pełna obsługa – wszystko czego potrzebuje Wasza firma!

Zainteresowanych wynajęciem sali  na imprezy okolicznościowe lub na szkolenie prosimy o kontakt:

Tel. 794 353 313