Bistro Qura Charytatywnie

Staramy się nie tylko angażować w życie lokalnej społeczności, ale też wspomagamy szlachetne inicjatywy i namawiamy do tego naszych klientów! Duże datki do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla Fundacji „Zdążyć z Miłością” czy Fundacji „Psie Kocie Marzenia” to znak, że naprawdę warto pomagać!

Zimowe Ognisko Świąteczne

04.02.2017 na Orliku przy ul. Holenderskiej odbyło się pierwsze i mamy nadzieję że nie ostatnie Zimowe Ognisko Świąteczne! Imprezę zorganizowali: Bistro Qura, Rada Osiedla Unii Europejskiej oraz Fundacja Pokoloruj Świat. Fundusze zebrano dzięki sprzedaży cegiełek na kiermaszu świątecznym oraz dzięki pomocy sponsorów😘 Było FANTASTYCZNIE!

Dopisała publiczność, było wielkie ognisko, smakowite pieczone kiełbaski i gorąca grochówka, ciasta upieczone przez mieszkańców, taniec Minionków z King Dance, niesamowity pokaz teatru ognia w wykonaniu grupy Jump Fire oraz widowiskowe fajerwerki odpalone przez firmę Bazyl. Kto nie był, niech żałuje i nie przegapi następnego!

Kiermasz bożonarodzeniowy

Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia przed Bistro Qura ruszył pierwszy Kiermasz Świąteczny. Była okazja do zakupu świeżej ryby i przetworów rybnych, napicia się aromatycznego grzańca, ale też do wsparcia szlachetnej inicjatywy! Ozdoby świąteczne i kartki bożonarodzeniowe ofiarowane przez mieszkańców osiedla, klientów i przyjaciół Bistro Qura posłużyły do zebrania funduszy na organizację Zimowego Ogniska Świątecznego❤️ zebraliśmy 2040 zł!